Srpen 2007

10. kapitola

21. srpna 2007 v 19:24 Důsledky kouzla
"Říkám, že se mi o tom zdálo. Objevili jste se tu vy a pak jsem byl ředitelem donucen podat si se Snapeem ruku, pak jsem bojoval s Malfoyem." vysvětloval Harry a při tom zběsile mlátil rukama kolem sebe.
"Co?!" zeptal se James ještě zmateněji.
Harry si vzdychl a pak začal znovu POMALU a SROZUMITELNĚ vysvětlovat "Zdál se mi sen a v tom snu se stalo přesně to, co se teď děje, chápeš?!"
"Ehm, takže si viděl do budoucnosti, takže víš, co se stane." vylítl najednou James radostně.
Harry jen zasténal a dal si hlavu do dlaní a mumlal si cosy o debilitě jeho otce. Hermiona rychle očima těkala z Jamese na Harryho a ve snaze zachránit situaci, po nich hodila čisté oblečení a vypochodovala spolu s Remem z místnosti. Ostatní se zatím pomalu beze slova vyhrabali z postele, převlékli a odešli, směr ředitelna.
Před dveřmi na ně čekal Rem a Hermiona. Harry řekl heslo, které si pamatoval ze snu.
Šli pomalu a mlčky. Zaklepali a po vyzvání vstoupili. V rohu místnosti stál Snape a pozoroval nově příchozí vražednými pohledy (pozn.aut: mám v tom strašnej čurbes, takže se nedivte pokud tam mám nějaký nesrovnalosti s minulýma kapitolkama)
"Co potřebujete, profesore Brumbále?"zeptala se slušně Hermiona (pozn.aut:slušně???sákryš a co pozdravit? =oDD )
"Jsem rád, že jste přišli, budeme muset vyřešit vaši.." ukázal na Poberty " návštěvu tady v budoucnosti. Není dobré aby se po hradě potulovali čtyři žáci z minulosti, proto navrhuji, aby jste tu týden možná déle zůstali, než se nám podaří najít cestu zpět. Ovšem.."zdůraznil a mával prstem ve vzduchu "..musíte si změnit jména a někteří z vás.." tentokrát střelil pohledem po Jamesovi "..si budou muset s pomocí, zde přítomného Severuse, změnit vzhled"
Těchto pár vět mezi zde přítomnou mládeží vyvolala bouřlivé reakce.
"Vždyť tenhle idiot nás akorát otráví."vykřikl Sirius.
"Jo přesně!"zařval James hned po něm.
Takhle na sebe řvali dlouho a dlouho dokud neumřeli. Hmm. Tak ne, řvali takle na sebe asi půl hodiny dokud Brumbál tuto vřavu nezastavil zvednutím ruky.
Stočili se na něj pohledy všech v místnosti.
"Utište se prosím, nebo budu nucen použít drastičtější prostředky, buď to podstoupíte dobrovolně a nebo vás k tomu donutím."řekl vážným hlasem.
Nakonec se šíleně rozchechtal. Všichni na něj hleděli jak na blázna. Dokud se Brumbál náhle nepřestal smát. Smrtelně zbledl a skládil se k zemi.
"Co mu je?" zeptal se nezůčastněně Ron.
"Asi chytnul infarkt." odvětil Harry lhostejně a opřel se o rám dveří a zadíval se z okna.
Zbytek lidí v místnosti po chvíli chytl záchvat nudy a začali dělat různé blbosti, jen Snape stál stále nehybně jak socha.
Po nějaké té uplynulé době se Brumbál pohnul a zvedl se ze země.
"Tak omlouvám se, nějak ně to chytlo, můžeme pokračovat." řekl a pokynul všem, aby se posadili. Jen snape stál pořád nehybně na místě jako socha.
"Tak prvně by ste si měli změnit jména a také ty Jamesi si budeš mustet změnit vzhled. Poté vám do vaší nové ložnice budou přineseny školní pomůcky a nějaké oblečení."
"Dobře tak jak se asi mám jmenovat."řekl ironicky James.
"Třeba tetka Bětka, je mi to jedno, hlavně jinak, než se jmenujete teď."řekl s vážnou tváří.
"Takže já se budu jmenovat Thomas Smith."řekl důležitě Remus.
"A já Simon White." odvětil znuděně Sirius.
"A já Daniel Terrpo."řekl hned na to James.
"Co to je za debilní příjmení?!" vysmíval se mu hned Siri.
"To je překroucení slova Potter, ty poleno."řekl napůl rozzuřeně a na půl zmateně James.
Teď byla řada na Petrovi, tak se všichni na něj podívali a on se jen rozklepal, po chvíli klepání, koukání a krčení potichu pisklavým hláskem prohlásil "A nemůžu být ta tetka Bětka?"
"Ty blbečku to byl jen příklad! Máš si vybrat normální jméno, víš co? Budeš se jmenovat Teodor Běťák. Spokojen?"řekl Siri.
Petr se usmál a přikývl.
"Tak tohle máme vyřešeno, rozvrhy vám budou doručeny v blízké době Severusem. Můžete odejít do ložnice, už tam máte nachystány své věci."pronesl Brumbál a vyhodil je z ředitelny.
Nikdo si však nevšiml nehybné postavy stále nehybně stojící.
"Tak to bychom měli, jdem se podívat, co nám tam strejda Brumlík přihodil ne?" zeptal se žertovně Remus a zamířil k ložicím, tedy nejdříve do nebelvírské věže.
Tak tam všichni dorazili a naše čtveřice se prohrabovala v přidělených věcech dokud sirius neykřikl zděšením
Všichni se na něj otočili a on držel v rukách obrovské růžové Brumblálovi tanga. Celá místnost propukla v hlasitý smích a začali si s němi házet. Nakonec se rozhodli, že je půjdou vrátit.
Tak vyrazili zase směr ředitelna. Šli zase mlčky a v ruce Remuse byli ony růžové tanga. Dorazili přes chrlič až k ředitelně, zaklepali a vstoupili.
"Pane profesore, neseme vám vaše tanga." řekl slavnostně Ron.
Brumbálova tvář nabyla jasně červené barvy a pak otevřel pusu a...........

ujetej rozhovor

13. srpna 2007 v 21:24 My
Ták kdysi já a mm00 jsme si psaly a vzešla z toho pak takováhle blbost, tak jsem se po dlouhé době rozhodla, že to zveřejním, mm00 nad tím přemýšlela kolem a dokola a nakonec naznala, že reputaci už má stejně zkaženou, tak si to užijte. Pa Ellion.

9.kapitola

7. srpna 2007 v 17:03 Důsledky kouzla
Jak vidíte tak je tu další kapitolka, tentokrát od mm00, což znamená, že na mně je napsat tu další, ale teď k věci. Mm00 si nemohla vzpomenout na heslo, tak to vkládám já a poprosila mě, abych vám všem něco vzkázala. Takže moc se vám omlouvá, že to trvalo tak dlouho a taky se omlouvá za kvalitu (ale náhodou mě se ta kapitolka zdá dobrá, tak posuďte sami)
Děkuji za pozornost, vaše Ellion